vasárnap, június 23

„Hirdetem nevedet testvéreimnek, dicsérlek a gyülekezetben.” (Zsolt 22,23)

Amikor elérünk egy áhított célt, amikor sikeresen megvalósítunk valamit, amikor betegségeinkből meggyógyulunk, amikor vigasztalásra találunk veszteségeinkben vagy bármilyen más jó hírünk van, alig várjuk, hogy megosszuk családtagjainkkal, barátainkkal. Az életünk nagy eseményeit, születésnapokat, házasság kötést, keresztelést, vagy egyéb kiemelkedő alkalmakat közösségben éljük meg, hogy szeretteink, barátaink osztozzanak velünk az örömben. Isten gyermekeiként, egymásnak Krisztus által testvéreiként, a gyülekezetünk jelenti a nagy családot, ahová elvihetjük az örömeinket, eredményeinket, sikereinket, amelyekhez hitünk szerint Isten juttatott, vezetett el minket. Ragadjuk meg ma is az alkalmat, hogy elmondjuk keresztyén testvéreinknek, milyen jót tett velünk az Úr, és dicsérjük együtt a mi Krisztusunkat a gyülekezetben. Ámen. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése