szerda, január 1

 "Menj, ahova csak küldelek, és hirdesd, amit csak parancsolok!” (Jer 1,7)


     Nyilván valamennyiünkben megfogalmazódik valamilyen formában a kérdés, hogy mit hozhat számunkra az új esztendő? Amellett, hogy mi minden történhet a nagyvilágban, politikában, gazdaságban, mi lesz a dolgunk, mik lesznek a lehetőségeink, nehézségeink, próbáink? Nem kínál minden kérdésünkre választ, vagy gondjainkra megoldást az ige, de kijelöl egy járható, bár vitathatatlanul keskeny utat: álljunk Isten szolgálatába! Oda menjünk, ahova ő küld, azt tegyük, arról beszéljünk, amit ő parancsol! Ő velünk lesz minden nap, és mi tudni fogjuk, hogy mi a dolgunk. Ha elrontjuk, elvétjük, ha belefáradunk, elkedvetlenedünk, ő akkor is ott lesz, hogy segítsen, javítson, erősítsen, lelkesítsen. Mennyei Atyánk csodálatos szeretete és kegyelme lesz velünk minden nap! Ámen.


Áldásokban, örömökben gazdag, szeretetteljes új esztendőt kíván

Bancea Gábor

Hegyi István

Simon Attila

Szatmári Elemér

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése